Пенсіонери в містах вже можуть отримати ще по 5 LED-ламп у відділенях Укрпошти

Пенсіонери в містах вже можуть отримати ще по 5 LED-ламп у відділенях Укрпошти

З 4 січня пенсіонери, які мешкають в українських містах, можуть обміняти додатково до 5 нових LED-ламп у найближчих до них відділеннях Укрпошти. Програма ЄС та Уряду, метою якої є зменшення навантаження на енергосистему через заміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи у будинках українців, відсьогодні запрацювала у 23 тис. населених пунктах по всій країні, крім тимчасово окупованих територій.

Джерело

«Новий етап програми обміну ламп, який ми почали реалізовувати наприкінці минулого року, демонструє гарну динаміку.За минулий місяць пенсіонери у селах вже отримали додаткові 4,5 мільйони світлодіодних ламп. А від початку старту Всеукраїнської програми обміну ламп розжарювання українці замінили вже понад 26 млн. ламп. Наразі ще 14 млн енергозберігаючих ламп доступні для обміну.

Закликаємо всіх, хто ще не скористався програмою, отримати свої п'ять світлодіодних ламп та вкрутити їх замість ламп розжарювання. Таким чином ви допоможете українським енергетикам зменшити навантаження на енергосистему. Наразі це знову актуально, адже враг відновив масовані ракетні обстріли», — наголосила Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

За умовами програми всі пенсіонери, які хочуть отримати енергоощадні лампи вперше, а також ті, хто раніше користувався програмою обміну, можуть це зробити. Правила залишаються незмінними: для обміну додаткових LED-ламп у відділенні пенсіонерам слід мати при собі паспорт, РНОКПП, пенсійне посвідчення та активний номер телефону. Обміняти додаткові енергоощадні лампи пенсіонери можуть безкоштовно, поки світлодіоди є в наявності.

На цей раз для участі у програмі пенсіонерам не обов'язково мати старі лампи для обміну. Замість цього вони можуть принести їх до відділень Укрпошти протягом місяця з моменту отримання п'яти додаткових світлодіодних ламп.

У мешканців нашої країни, які досі не скористалися програмою, також є можливість отримати до 5 світлодіодних ламп у міських та сільських відділеннях Укрпошти. Крім того, програма надалі відкрита і для юридичних осіб, таких як: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та ОСББ, які мають можливість отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву через застосування Дія.

225
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...